طراحی ویلا ۱۳۰ متری با نوع کلاسیک شیک (۳ اتاق خواب بزرگ)

طراحی ویلا ۱۳۰ متری ظاهر ویلا یک نکته مهم است زیرا می تواند بر روی تصور بسیاری از افراد با دیدن خانه ما تأثیر بگذارد. طرح زیر یک ایده طراحی ویلا به سبک کلاسیک است که ظاهر مدرن تری دارد و خیره کننده به نظر می رسد. برای جزئیاتی که می توانید ببینید.

طراحی نمای ویلا
طراحی نمای ویلا

طراحی نمای ویلا

طراحی نمای ویلا
طراحی نمای ویلا

طراحی ویلا سه بعدی برای نمای بیرونی جلو، مدل کلاسیک روی ستون‌ها همراه با چراغ‌های دیواری بسیار متمایز به نظر می‌رسد که گرم‌تر و جذاب‌تر به نظر می‌رسد.

 جدای از آن، یک راه پله کوچک نیز وجود دارد که امکان دسترسی به محوطه ایوان را فراهم می کند که چندین گلدان در کنار آن قرار دارند. چیزی که این طرح را امروزی جلوه می دهد، طراحی در و پنجره های شیشه ای آن با مدل مینیمالیستی است که تمیز و جاودانه به نظر می رسد.

نمای  ویلای کلاسیک

نمای  ویلای کلاسیک
نمای  ویلای کلاسیک

یکی از جزئیات متمایز طراحی ویلا کلاسیک، داشتن ایوان جانبی مجهز به سقف و ستون های متناسب با نمای جلو است. تعداد پنجره‌های بزرگ نیز برای ویلا های کلاسیک رایج و سودآور است، زیرا نور ورودی می‌تواند رطوبت ویلا را کمتر کرده و ظاهر را وسیع‌تر کند.

طراحی سقف ویلا کلاسیک

طراحی سقف ویلا کلاسیک
طراحی سقف ویلا کلاسیک

برای طراحی سقف، با اکثر طرح های ویلا های کلاسیک که از سقف هرمی استفاده می کنند، متفاوت است. در طراحی این ویلا از سقف سوله استفاده شده است که لمس را ساده تر و البته نصب آسان تر می کند. شیب صحیح سقف سوله باعث می شود آب باران نتواند روی سقف بماند و نشتی را به حداقل برساند.

طراحی پلان طبقات

طراحی پلان طبقات
طراحی پلان طبقات

طراحی این ویلا با ابعاد ۸*۱۶ متر دارای چندین اتاق از جمله نشیمن، پذیرایی، آشپزخانه، ۲ حمام و ۳ اتاق خواب می باشد. پنجره ها و تهویه زیاد باعث می شود این ویلا با حداکثر گردش هوا احساس راحتی کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *